Hızlı Kullanım Klavuzu

Uygun bir cevap bulamadınız mı? Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin.

Çağır onlarca kategoride binlerce ustayı hızlı bir şekilde hizmet talep eden kişilerle buluşturan bir mobil uygulamadır..

Çağır uygulaması sayesinde diğer arama motorlarında saatlerce vakit harcamanız gerekmeyecek. Müsait durumda olan binlerce ustadan size en uygun fiyat ve hızlı hizmet seçeneğini kolayca seçebilirsiniz.

Çağır uygulaması şu an tüm Türkiye'de kullanılmaktadır. Aradığınız hizmet kategorisinde bulunduğunuz konuma en yakın ustaları görebilirsiniz.

Çağır uygulamasını indirdikten sonra telefon numaranızı kullanarak kolayca üye olabilirsiniz.
Hizmet vermek istiyorsanız üyelik işleminden sonra hizmet vereceğiniz kategorileri seçip durumunuzu hizmet verecek duruma getirmeniz yeterli olacaktır.

Çağır uygulaması şu an tamamen ücretsizdir.

Talep edilen bir hizmet için onay işleminden sonra telefon numarası görünür hale gelecektir. Bu aşamadan sonra hizmet veren veya talep eden arama yapabilir.

Çağır sizden talep ettiği bilgileri hiç bir zaman sizin bilginiz ve onayınız dışında 3. şahıslarla paylaşmamaktadır. Konum bilginiz talep ettiğiniz hizmet bitiminde sistemden otomatik olarak kaldırılmakta ve anlık olarak takibi yapılmamaktadır.